PŮDNÍ VESTAVBY A NÁSTAVBY

Plánujete využít vaše stávající půdní prostory pro nové byty nebo kanceláře? Uvažujete o zvýšení panelového nebo bytového domu o jedno či dvě podlaží? Realizujeme kompletní dodávku půdních vestaveb i nástaveb na klíč.

Půdní vestavby : Při realizaci půdních vestaveb provádíme posouzení stropních konstrukcí, střešní konstrukce a střešní krytiny s ohledem na budoucí využití půdního prostoru (pokud tyto skutečnosti nejsou již projekčně zpracovány).Následné rekonstrukční práce pak spočívají v provedení zajištění statické části budov, opravy či výměny krovů a střešní krytiny, zateplení půdních prostor, montáž střešních oken, montáže sádrokartonových konstrukcí  a dalších nezbytných stavebních pro vznik nových bytových či kancelářských prostor.

Střešní nástavba : Střešní nástavby patří mezi možné způsoby, jak efektivně proměnit nevyužitou rovnou plochu střech a tím vytvořit nové obytné prostory i příjemnější a estetičtější prostředí. Zároveň jde o vhodný způsob, jak minimalizovat náklady na údržbu spojené s opravami izolací plochých střech a zlepšit tepelně-izolační vlastnosti budovy ve střešní části. Jedná se většinou o panelové domy, ale také veřejné budovy včetně nemocnic, škol …